Svatební reference

Napište nám, jak jste byli s námi spokojeni

 
 
 
 
Pole s * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
26 entries.
Ondřej Ondřej
Moc děkujeme za nádherný hudební doprovod nejen k obřadu, ale i k navazující hostině. Všichni svatební hosté si živou hudbu moc chválili a za novomanžele mohu s klidným svědomím napsat, že bez ní by náš svatební den nebyl kompletní. Ještě jednou děkujeme a přejeme i ostatním nejen svatebčanům krásné hudební zážitky s Esferas.
Radek Radek
Také můžu jen doporučit. Skvělá komunikace, vše přehledné, skvělí lidé. Náš svatební obřad měl díky jejich hudbě silnou atmosféru. Byli i schopni reagovat na plynutí obřadu, aby vše sedělo. Pokud váháte, neváhejte 😉
Zdeňka a Michal Kavanovi, 24.8.2019 Zdeňka a Michal Kavanovi, 24.8.2019
Jedním slovem nádhera! Vše bylo perfektní od skvělé komunikace přes výběr písní a třešinkou na dortu byl samotný obřad, který právě i díky kvartetu byl nezapomenutelný. Jednalo se určitě o jednu z nejlepších investic na celé svatbě. Živá hudba a ještě v takto skvělém podání určitě celou celou svatbu posunulo zase na jinou úroveň. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme ať vám to takhle skvěle hraje i nadále!
Jakub Filip Jakub Filip
Svatební kvarteto určitě doporučujeme! Skvělá komunikace a výborný hudební doprovod nám vytvořil nezapomenutelný zážitek z našeho obřadu.

Děkujeme! 🙂
J.
Eva a Martin, Panenský Týnec Eva a Martin, Panenský Týnec
Svatební obřad byl pro nás jedinečnou událostí, kterou nádherná hudba ve vynikajícím podání svatebního kvarteta vynesla na ještě vyšší úroveň a dotvořila neopakovatelnou atmosféru. Za to moc děkujeme a můžeme vás všem vřele doporučit!
Aneta a David, Kutná Hora, 20.07.2019 Aneta a David, Kutná Hora, 20.07.2019
Esferas kvarteto jsme objevili čistě náhodou díky skvělému repertoáru a rozhodli se je využití jako hudební doprovod pro naši svatbu. Celý zážitek tím pro nás povýšili na nejvyšší možnou úroveň a i ohlasy svatebčanů stály za to. Jako bonus je navíc s celým kvartetem velmi milá, jasná komunikace, která se při těchto přípravách více než hodí. Hodně štěstí do dalších dní a hraní, jsme rádi, že jsme Vás měli!
Robyn Robyn
Esferas Kvartetu - I would like to thank you for playing at the WLSA College Admissions Network Reception at the Augustine Hotel in Prague. To match the beautiful setting and ethos of the evening, we were searching for performers that could enhance the environment and bring a sense of sophistication, but also an element of fun and light-heartedness. You achieved that and it was a pleasure to have you play. I would recommend you for any event.
David Bulíř David Bulíř
Vstřícné korektní jednání, naprostá profesionalita a hlavně skvělý hudební zážitek. Na svatbu vřele doporučujeme.
Pavel a Nella Maslák Pavel a Nella Maslák
Esferas Kvarteto jsme si na doporučení domluvili pro náš svatební den. Musíme vyzdvihnout skvělou komunikaci, rady při výběru písní a snahu se všemu přizpůsobit a to i přes změnu termínu svatby. Děkujeme Vám za doprovod našeho obřadu a skvělé dokreslení atmosféry!
Jitka a Honza 7.9.2018 Jitka a Honza 7.9.2018
Milé kvarteto, mockrát děkujeme za úžasnou hudbu, kterou jste nás doprovodili k oltáři, a v průběhu dne až k hostině. Byli jste skvělým překvapením pro naše svatební hosty, hudbu k obřadu a k hostině jsme před nimi celou dobu tajili, a vyplatilo se. Dodnes všichni nadšeně vzpomínají a my samozřejmě také. Nakonec manžel délku hraní na místě prodloužil, protože jste byli úžasní a navíc - kdy se nám zase poštěstí uspořádat si náš soukromý koncert? 🙂 Děkujeme za milou a profesionální spolupráci, za nádhernou hudbu a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů 🙂
Anna a Patrik, Hliněná bašta, 8.9.2018 Anna a Patrik, Hliněná bašta, 8.9.2018
Milé kvarteto, moc vám děkujeme za nádherný hudební doprovod na naší svatbě. Bez vás by to nebylo ono. Jste prostě úžasní. Díky vám byla během obřadu skvělá atmosféra. Všichni hosté z vás byli nadšení a nejvíce my dva. DĚKUJEME
Monča a David Monča a David
Jedním slovem paráda. Lepší kvarteto jsme si nemohli k obřadu vybrat. Perfektní domluva a s ničím žádný problém. Paní Jana i poradí s výběrem hudby a vyjde vstříc ve všem. Mockrát Vám děkujeme za úžasné hraní při našem obřadu. Jste báječní
Emilie Pilátová, koordinace norských svateb v Praze - Bryllup i Praha Emilie Pilátová, koordinace norských svateb v Praze - Bryllup i Praha
Svatební kvarteto mohu vřele doporučit. Komunikace je perfektní, hrají nádherně, vypadají mile a uvolněně, což všechny v průběhuu svatebního dne osvěží a potěší. Nic není problém. Klienti z Norska z nich jsou nadšeni. Těším se na další spolupráci!
Karolína a Pavel Karolína a Pavel
Naše milé Svatební kvarteto,chtěli bychom vám za všechno moc poděkovat a jsme moc rádi,že jsme na naší svatbě mohli mít takové profíky,jako jste vy!!!Bez vašeho hraní by svatba neměla tu spravnou atmosféru,budem na vás moc vzpomínat a nepochybujeme,že budete dělat radost všem na každé další,nové svatbě.
Děkujeme za všechno!! K+P 🙂
Chantelle & Mike Chantelle & Mike
Thank you for playing at our wedding ceremony! You are all so talented and we enjoyed the beautiful music.

It was so special to have our song playing as I walked down the aisle. Although the song wasn't in your repertoire, the quartet learned and practiced it ahead of time. This was a surprise gift to my husband on our wedding day. We are from Toronto, Canada and "Never Tear Us Apart" by INXS is our song. It's also very special as the music video is filmed on Charles Bridge where we were engaged. When the quartet played this song, it was so emotional for everyone at our wedding. We were both crying, our families were in tears and even our photographer. Thank you for this extra touch, it made our wedding day that much more special and beautiful 🙂
Kim & Chin Kim & Chin
Thank you so so much for playing at our wedding ceremony and at our lunch reception. Your music set the mood that made our special day unforgettable for both us and our guests. The day would not have been the same without all four of you talented musicians playing there. We are forever grateful!

We highly recommend the Wedding Quartet for any special occasions. Not only are they friendly and professional, but their repertoire of music is amazing. Aside from classical music, they can play many popular songs from Star Wars theme to Viva la Vida by Coldplay.

Thank you!
Kim and Chih
Ekaterina and Barry Ekaterina and Barry
Thank you so much for a night of wonderful music during our wedding ceremony and reception. Music was a very important part of our Big Day and the Wedding Quartet did a fantastic job to make it just the way we've dreamed about! Additional Thank You for learning and playing "our song" 3 times, it was so beautiful. Entire wedding party was very complementary and sincerely surprised what a professional job Quartet have done. Very talented, easy to work with and amazing people - I would highly recommend them! Go ahead and hire them for your next event - you will not be disappointed.
Petr a Klára Petr a Klára
Chtěl bych poděkovat Svatebnímu kvartetu za moc pěkné hraní na naší svatbě v Předboji.
Zvuk nástrojů se libozvučně nesl místním parkem a krásně zapadl do okolního prostředí.
Trochu jsem se bál toho, že jsme nástroje alespoň trochu nenazvučili, avšak i na větší vzdálenost nebyl s hlasitostí problém.
V krátkosti - profesionální a moc krásné. Ještě jednou, moc, moc díky.
Za mě určitě oba palce nahoru 🙂
Jitka a Pavel Jitka a Pavel
Chtěli bychom moc poděkovat za nadherný hudební doprovod k obřadu. Vše bylo naprosto perfektní a čeho si velmi ceníme, že kvarteto nacvičili i hudbu podle našeho přání. Velmi Vám ještě jednou děkujeme a přeje mnoho dalšíh úspěchů.
J&D W. J&D W.
Profesionalni, bezchybne, dojemne a krasne.
Prejeme Vam mnoho dalsich uspechu!

dekujeme vam.
J&D