Svatební reference

Napište nám, jak jste byli s námi spokojeni

 
 
 
 
Pole s * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
37 entries.
Adam Škaloud Adam Škaloud
Esferas byl skvělý doplněk pro vytvoření atmosféry naší svatby. Obdrželi jsme jen pozitivní reakce od českých i zahraničních hostů, pro které se jednalo o první zkušenost se svatbou v Česku.

Za nás chci vyzdvihnout rychlou a věcnou domluvu, široký výběr klasických i moderních písní a naprosto bezproblémovou spolupráci.

Díky moc,
Adam
Lucie B. Lucie B.
Skvělá domluva, profesionální jednání, úžasná hudba. Mohu doporučit všem, kdo plánují svatbu nebo jinou akci a hledají hudební doprovod či vystoupení.
Moc děkujeme! Jsme rádi, že jsme si k našemu důležitému dni vybrali právě Vás 🙂
Lucie a Honza
Jana a Michal Jana a Michal
Dobrá a rychlá domluva nejen při výběru písní. Na svatbě pak zcela samostatní. Hudba skvělá. I ti nejmenší byli nadšení. Ještě jednou mockrát děkujeme a rozhodně Vás doporučujeme.
novomanželé Čihařovi novomanželé Čihařovi
Velice příjemná skupinka mladých sympatických lidí. Perfektní navození svatební atmosféry při obřadu. Perfektní a profesionální výkon, všichni svatebčané si hudbu velice pochvalovali. Děkujeme!
Zuzana a Václav Zuzana a Václav
Moc děkujeme za úžasný hudební doprovod, který vykouzlil nádhernou atmosféru na kterou budeme vzpomínat celý život. Moc děkujeme a vřele doporučujeme :))
Andrea Součková Andrea Součková
Děkujeme moc za úžasnou atmosféru při našem největším dnu D. Byli jste úžasní. Krásná hudba při obřadu i hostině. Profesionální komunikace.
Marian Varga Marian Varga
Rozhodovali jsme se mezi varhany a smyčcovým kvartetem a jsme moc rádi, že jsme zvolili Esferas kvarteto! Každý moment naší svatby byl veselejší / dojemnější s jejich doprovodem.
Skupina nám zahrála, jak osvědčené klasicky tak pop hudbu a udělal z naší svatby o to krásnější zážitek.
Děkujeme moc!
Tereza a Lukáš Tereza a Lukáš
Jste naprosto skvělí hudebníci. Obřad byl i díky vám dokonalej 🙂 Moc děkujeme a určitě doporučujeme
Tereza a Lukáš Tereza a Lukáš
Moc děkujeme za hudební doprovod na naší svatbě. Byli jste úžasní 💙
Katerina Katerina
Jednim slovem bozani!
I ten nejvetsi kritik z nasich hostu,byl z vas absolutne uneseny...Bez vas,by to bylo o nicem..❤️🙏🏽
Julie a Arnaud Julie a Arnaud
Esferas kvarteto udělali z našeho svatebního obřadu nezapomenutelný zážitek. Živá klasická hudba v podání nadaných hudebníků, to je podle nás něco, co by na svatbě nemělo chybět. S Janou Marešovou z Esferas bylo navíc chystání obřadu jedna radost, její vstřícný přístup, ochota nastudovat naše oblíbené skladby a dostupnost po mailu (svatbu jsme chystali ze zahraničí) nám svatební přípravy dost ulehčily. Moc vám děkujeme za nádherné vystoupení, nejedna slza ukápla dojetím díky kouzelné síle vašich smyčců 😉
Ondřej Ondřej
Moc děkujeme za nádherný hudební doprovod nejen k obřadu, ale i k navazující hostině. Všichni svatební hosté si živou hudbu moc chválili a za novomanžele mohu s klidným svědomím napsat, že bez ní by náš svatební den nebyl kompletní. Ještě jednou děkujeme a přejeme i ostatním nejen svatebčanům krásné hudební zážitky s Esferas.
Radek Radek
Také můžu jen doporučit. Skvělá komunikace, vše přehledné, skvělí lidé. Náš svatební obřad měl díky jejich hudbě silnou atmosféru. Byli i schopni reagovat na plynutí obřadu, aby vše sedělo. Pokud váháte, neváhejte 😉
Zdeňka a Michal Kavanovi, 24.8.2019 Zdeňka a Michal Kavanovi, 24.8.2019
Jedním slovem nádhera! Vše bylo perfektní od skvělé komunikace přes výběr písní a třešinkou na dortu byl samotný obřad, který právě i díky kvartetu byl nezapomenutelný. Jednalo se určitě o jednu z nejlepších investic na celé svatbě. Živá hudba a ještě v takto skvělém podání určitě celou celou svatbu posunulo zase na jinou úroveň. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme ať vám to takhle skvěle hraje i nadále!
Jakub Filip Jakub Filip
Svatební kvarteto určitě doporučujeme! Skvělá komunikace a výborný hudební doprovod nám vytvořil nezapomenutelný zážitek z našeho obřadu.

Děkujeme! 🙂
J.
Eva a Martin, Panenský Týnec Eva a Martin, Panenský Týnec
Svatební obřad byl pro nás jedinečnou událostí, kterou nádherná hudba ve vynikajícím podání svatebního kvarteta vynesla na ještě vyšší úroveň a dotvořila neopakovatelnou atmosféru. Za to moc děkujeme a můžeme vás všem vřele doporučit!
Aneta a David, Kutná Hora, 20.07.2019 Aneta a David, Kutná Hora, 20.07.2019
Esferas kvarteto jsme objevili čistě náhodou díky skvělému repertoáru a rozhodli se je využití jako hudební doprovod pro naši svatbu. Celý zážitek tím pro nás povýšili na nejvyšší možnou úroveň a i ohlasy svatebčanů stály za to. Jako bonus je navíc s celým kvartetem velmi milá, jasná komunikace, která se při těchto přípravách více než hodí. Hodně štěstí do dalších dní a hraní, jsme rádi, že jsme Vás měli!
Robyn Robyn
Esferas Kvartetu - I would like to thank you for playing at the WLSA College Admissions Network Reception at the Augustine Hotel in Prague. To match the beautiful setting and ethos of the evening, we were searching for performers that could enhance the environment and bring a sense of sophistication, but also an element of fun and light-heartedness. You achieved that and it was a pleasure to have you play. I would recommend you for any event.
David Bulíř David Bulíř
Vstřícné korektní jednání, naprostá profesionalita a hlavně skvělý hudební zážitek. Na svatbu vřele doporučujeme.
Pavel a Nella Maslák Pavel a Nella Maslák
Esferas Kvarteto jsme si na doporučení domluvili pro náš svatební den. Musíme vyzdvihnout skvělou komunikaci, rady při výběru písní a snahu se všemu přizpůsobit a to i přes změnu termínu svatby. Děkujeme Vám za doprovod našeho obřadu a skvělé dokreslení atmosféry!