Svatební reference

Napište nám, jak jste byli s námi spokojeni

 
 
 
 
Pole s * jsou povinná.
Váš E-mail nebude zveřejněn.
37 entries.
Jitka a Honza 7.9.2018 Jitka a Honza 7.9.2018
Milé kvarteto, mockrát děkujeme za úžasnou hudbu, kterou jste nás doprovodili k oltáři, a v průběhu dne až k hostině. Byli jste skvělým překvapením pro naše svatební hosty, hudbu k obřadu a k hostině jsme před nimi celou dobu tajili, a vyplatilo se. Dodnes všichni nadšeně vzpomínají a my samozřejmě také. Nakonec manžel délku hraní na místě prodloužil, protože jste byli úžasní a navíc - kdy se nám zase poštěstí uspořádat si náš soukromý koncert? 🙂 Děkujeme za milou a profesionální spolupráci, za nádhernou hudbu a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů 🙂
Anna a Patrik, Hliněná bašta, 8.9.2018 Anna a Patrik, Hliněná bašta, 8.9.2018
Milé kvarteto, moc vám děkujeme za nádherný hudební doprovod na naší svatbě. Bez vás by to nebylo ono. Jste prostě úžasní. Díky vám byla během obřadu skvělá atmosféra. Všichni hosté z vás byli nadšení a nejvíce my dva. DĚKUJEME
Monča a David Monča a David
Jedním slovem paráda. Lepší kvarteto jsme si nemohli k obřadu vybrat. Perfektní domluva a s ničím žádný problém. Paní Jana i poradí s výběrem hudby a vyjde vstříc ve všem. Mockrát Vám děkujeme za úžasné hraní při našem obřadu. Jste báječní
Emilie Pilátová, koordinace norských svateb v Praze - Bryllup i Praha Emilie Pilátová, koordinace norských svateb v Praze - Bryllup i Praha
Svatební kvarteto mohu vřele doporučit. Komunikace je perfektní, hrají nádherně, vypadají mile a uvolněně, což všechny v průběhuu svatebního dne osvěží a potěší. Nic není problém. Klienti z Norska z nich jsou nadšeni. Těším se na další spolupráci!
Karolína a Pavel Karolína a Pavel
Naše milé Svatební kvarteto,chtěli bychom vám za všechno moc poděkovat a jsme moc rádi,že jsme na naší svatbě mohli mít takové profíky,jako jste vy!!!Bez vašeho hraní by svatba neměla tu spravnou atmosféru,budem na vás moc vzpomínat a nepochybujeme,že budete dělat radost všem na každé další,nové svatbě.
Děkujeme za všechno!! K+P 🙂
Chantelle & Mike Chantelle & Mike
Thank you for playing at our wedding ceremony! You are all so talented and we enjoyed the beautiful music.

It was so special to have our song playing as I walked down the aisle. Although the song wasn't in your repertoire, the quartet learned and practiced it ahead of time. This was a surprise gift to my husband on our wedding day. We are from Toronto, Canada and "Never Tear Us Apart" by INXS is our song. It's also very special as the music video is filmed on Charles Bridge where we were engaged. When the quartet played this song, it was so emotional for everyone at our wedding. We were both crying, our families were in tears and even our photographer. Thank you for this extra touch, it made our wedding day that much more special and beautiful 🙂
Kim & Chin Kim & Chin
Thank you so so much for playing at our wedding ceremony and at our lunch reception. Your music set the mood that made our special day unforgettable for both us and our guests. The day would not have been the same without all four of you talented musicians playing there. We are forever grateful!

We highly recommend the Wedding Quartet for any special occasions. Not only are they friendly and professional, but their repertoire of music is amazing. Aside from classical music, they can play many popular songs from Star Wars theme to Viva la Vida by Coldplay.

Thank you!
Kim and Chih
Ekaterina and Barry Ekaterina and Barry
Thank you so much for a night of wonderful music during our wedding ceremony and reception. Music was a very important part of our Big Day and the Wedding Quartet did a fantastic job to make it just the way we've dreamed about! Additional Thank You for learning and playing "our song" 3 times, it was so beautiful. Entire wedding party was very complementary and sincerely surprised what a professional job Quartet have done. Very talented, easy to work with and amazing people - I would highly recommend them! Go ahead and hire them for your next event - you will not be disappointed.
Petr a Klára Petr a Klára
Chtěl bych poděkovat Svatebnímu kvartetu za moc pěkné hraní na naší svatbě v Předboji.
Zvuk nástrojů se libozvučně nesl místním parkem a krásně zapadl do okolního prostředí.
Trochu jsem se bál toho, že jsme nástroje alespoň trochu nenazvučili, avšak i na větší vzdálenost nebyl s hlasitostí problém.
V krátkosti - profesionální a moc krásné. Ještě jednou, moc, moc díky.
Za mě určitě oba palce nahoru 🙂
Jitka a Pavel Jitka a Pavel
Chtěli bychom moc poděkovat za nadherný hudební doprovod k obřadu. Vše bylo naprosto perfektní a čeho si velmi ceníme, že kvarteto nacvičili i hudbu podle našeho přání. Velmi Vám ještě jednou děkujeme a přeje mnoho dalšíh úspěchů.
J&D W. J&D W.
Profesionalni, bezchybne, dojemne a krasne.
Prejeme Vam mnoho dalsich uspechu!

dekujeme vam.
J&D
Radka a Vojta Radka a Vojta
Úžasné, jedinečné, dojemné! Svatební kvarteto dodalo obřadu i místu opravdu jedinečnou atmosféru. K tomu milé vystupování a profesionální přístup kvarteta. Už při výběru a přehrávání skladeb jsem se dojímala, natož při obřadu. Všem moc doporučujeme!

Děkujeme, Ráďa a Vojta
Michaela Monsinjon Michaela Monsinjon
Chtela bych z celeho srdce podekovat Svatebnimu kvartetu za nadhernou hudbu, kterou pro nas v den nasi svatby vykouzlili. Byla to nadhera. Svatebni obrad tim dovedli k dokonalosti. Ja se pri prvnich tonech nemohla ubranit slzam, takze me tatka dovedl k memu muzi celou ubrecenou. Velice jsem ocenila i snadnou komunikaci, za coz Vam taky velice dekuji, jelikoz jsme svatbu planovali na dalku. At se Vam dari.

Misa & Paul
Jarka a Juan Jarka a Juan
Z celého srdce děkujeme svatebnímu kvartetu za nádherný hudební doprovod k našemu svatebnímu obřadu. Jsme milovníci klasické hudby a z repertoáru Svatebního kvarteta jsme si vybrali krásné skladby, které našemu obřadu dodaly překrásnou slavnostní atmosféru. Na moje přání mi kvarteto zahrálo lidovou svatební píseň "Když mou milou do kostela vedou", kterou jsem si vždycky přála na svatbě mít. Prostě vše podle našich představ, každému můžeme jen doporučit!
Anna a Matúš Anna a Matúš
Lehkost, romantika, nadpozemská hudba svatebního kvarteta (Esferas) pozvedla náš obřad na jinou úroveň a dala krásným momentům tu správnou atmosféru, jakou si přejí všichni novomanželé. I když náklady na svatbu nejsou malé, vím teď s jistotou, že kromě výběru ženicha, jsem se strefila i s výběrem kvarteta 🙂 Komunikace probíhala perfektně a aranžmá skladby na naši žádost nám udělala velkou radost a odlehčila konec obřadu. Děkujeme z celého srdce!
Eva a Michal Eva a Michal
Krásná hudba ve skvělém provedení svatebního kvarteta dodala našemu obřadu ten správný "šmrnc", a tak romantika svatebních chvil byla vylazena na maximum 🙂 Mimo písní z repertoáru jsme si ještě ke svatebnímu polibku a předávání prstýnků řekli o aranžmá naší oblíbené písničky, které dopadlo na jedničku a s nímž jsme rovněž byli nad míru spokojeni.

Děkujeme mockrát a přejeme hodně úspěchů, ať se Vám daří i nadále! Svatební kvarteto doporučujeme dále!
Klára a Honza Klára a Honza
Moc bychom chtěli Svatebnímu kvartetu poděkovat za úžasný zážitek, který nám svým hraním přichystali. Vše bylo perfektně připravené, od samého začátku probíhala komunikace naprosto spolehlivě a všechno běželo tak, jak mělo (což je během předsvatebního shonu nedocenitelné). Všichni byli velmi milí a podporující. Když jsme se ptali našich blízkých, jaká pro ně naše svatba byla, často právě hudební doprovod zmiňovali a my jsme moc rádi, protože jsme si nemohli vybrat lépe. Náš svatební den byl i díky Svatebnímu kvartetu překrásný. Ještě jednou vám všem (a především Šárce :)) moc děkujeme!

K+H